Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Kenan Doğulu’dan eşinin çalışma temposu için sitem!

Önceki akşam düzenlenen bir davete yalnız katılan Kenan Doğulu, eşinin çalışma saatlerine sitem ederek “Haftanın altı günü çalışıyor, benim haddim değil ama dünya standardı bu değil” dedi.

26 Şubat 2016 Cuma, 10:12
kenan-dogulu-esinin-yogun-is-temposundan-sikayet-8197480_x_5235_o

Kenan Doğulu , önceki akşam Levent’te düzenlenen bir davete katıldı. ‘Muhteşem YüzyılKösem’de rol alan eşi Beren Saat ‘in sette olmasından dolayı geceye katılamadığını belirtti.

“GÜZEL BİR GECE OLDU”

Şarkıcı, “Bugün arkadaşımı dinlemeye geldim, The Shot isimli grubu kurdu. Güzel bir gece oldu” dedi. Doğulu, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol alan eşi Beren Saat’in sette olmasından dolayı geceye katılamadığını belirtti.

“BENİM HADDİM DEĞİL AMA…”

 Şarkıcı, “Beren 200 dakika dizi çektiği için gelemedi. Haftanın altı günü çalışıyor, benim haddim değil ama dünya standardı bu değil” diyerek eşine destek oldu.

Geçen haftalarda sahnede Zeki Müren taklidiyle beğenilen şarkıcı, “Barış Manço, Müslüm Gürses ve Zeki Müren taklidlerim iyi oluyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>