Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Kazıda tonlarca altın bulundu haberi o ilçeyi ayağa kaldırdı…

Karacabey Belediyesi’ne ait hükümet konağı arkasındaki katlı otoparkın İş Bankası sokağındaki bölümünün yıkımı tamamlanıp, zeminin kazılmasına başlanınca inanılmaz bir olayla karşılaşıldı. İddiaya göre, binlerce çil çil altın bulunmuştu. Ancak o haberle ilgili çok geçmeden gerçekler ortaya çıktı.

01 Nisan 2016 Cuma, 16:48
altinin-gram-satis-fiyati-ne-kadar

Karacabey Belediyesi’ne ait hükümet konağı arkasındaki katlı otoparkın İş Bankası sokağındaki bölümünün yıkımı tamamlanıp, zeminin kazılmasına başlanınca inanılmaz bir olayla karşılaşıldı.

Çünkü, iş makinesi operatörünün zemine batırdığı kepçenin büyükçe ve çil çil altın dolu bir küple havada olduğu, yere çok sayıda altın saçılmaya başladığı görüldü. Kepçenin hafriyattan altınla dolu olarak çıktığını görenler şaşkına döndü. Gözleri fal taşı gibi açılan işçiler ve hafriyat çalışmalarını izleyenler, ilk şaşkınlığı atlattıktan sonra etrafa saçılan altınlara ve altın dolu küpe hücum ettiler. Onların “Altın! Altın!” şeklindeki çığlıklarını duyan vatandaşlar ve o esnada yoldan geçmekte olan araçlar da durarak sürücüleri altın yağmasına katıldı. Bu arada çok sayıda vatandaşın ceplerini altınla doldurup, olay yerinden ayrıldıkları görgü tanıklarınca ifade edildi.

Karacabey’deki yenihaber sitesinin yaptığı bu haber ortalığı ayağa kaldırdı. Ancak haberin 1 Nisan şakası olduğu ortaya çıktı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>