Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Kaza oyunu tutmadı

Bursa’da sigortadan para almak için yapılan kaza oyununu jandarma bozdu

02 Mayıs 2016 Pazartesi, 18:37
kaza

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, daha önce yaptığı kazayı yeni olmuş gibi gösteren şahıs, jandarmanın dikkati sayesinde yakayı ele verdi.
Edinilen bilgiye göre, Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Mudanya ilçesinde Akköy-Işıklı yolunda kaza ihbarı aldı. Bunun üzerine olay yerine giden ekipler, H.B.’nin tek taraflı kaza yaptığını, kasko ve sigortadan yararlanabilmek için kaza tutanağı talep ettiğini tespit etti. Olay yerinde incelemelerde bulunan ekipler, araçta meydana gelen hasar, kazanın durumu ve oluş şeklini inceledi. Araçta daha önceden oluşmuş kaza izleri olduğunu gören ekipler, şüphelinin kazayı başka bir yerde yaptığını ve kasko şirketinin aracın hasarını karşılaması için yeni olmuş gibi gösterdiğini belirledi. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.B., serbest bırakıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>