Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Bursa’da kayıp alarmı

En son güvenlik kamerasına takılmıştı…2 gündür kayıptı..Bursa’daki tüm ekipler seferber oldu

28 Haziran 2016 Salı, 13:50
KAYIP YAŞLI ADAM İÇİN SEFERBERLİK

Bursa’nın Mudanya ilçesinde geçtiğimiz pazar günü kaybolan ve en son bir otobüs durağında güvenlik kameraları tarafından görüntülenen yaşlı adamın bulunması için seferberlik ilan edildi.
Mudanya ilçesi Eşkel Mahallesi’nde, pazar günü evinden ayrılan yaşlı adamdan haber alınamıyor. Edinilen bilgiye göre, 78 yaşındaki emekli Davut Yılmaz, pazar günü evinden ayrıldı. 2 çocuk babası Yılmaz’dan haber alamayan yakınları durumu polise bildirdi. Pazar günü en son bir otobüs durağında güvenlik kameraları tarafından görüntülenen Yılmaz, çevrede yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. Pazar gününden bu yana Jandarma Arama Kurtarma ve Köpek Timi, UMKE, AFAD ve Romanya’dan tatbikat için gelen ekiplerin katıldığı 40 kişilik ekip, 2 gündür arazide devam eden çalışmalarda yaşlı adamın izine ulaşamadı. Yaşlı adamın oğlu Ali Şahin Yılmaz, babasının Bursa ya da Mudanya istikametine giden bir otobüse binmiş olabileceğini belirterek, Mudanya ve Bursa’da babasını görenlerin en yakın emniyet veya jandarma birimlerine bildirmelerini istedi. Yaşlı adamın en son Eşkel Mahallesi’nde bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendiği öğrenildi.
Arama kurtarma ekiplerinin katılımıyla bölgede geniş çaplı arama çalışması devam ediyor.

1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>