Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Kardelen ailesi iftar sofrasında buluştu

İlka Şekerleme, firma çalışanları, yurtiçi ve yurtdışındaki bayileri iftar yemeğinde bir araya geldi.

27 Haziran 2016 Pazartesi, 16:12
KARDELEN A?LES? ?FTAR SOFRASINDA BULU?TU

Bursa’ya özgü olan kestane şekerini tüm dünyaya tanıtan İlka Şekerleme, firma çalışanları, yurtiçi ve yurtdışındaki bayileri iftar yemeğinde bir araya geldi.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, fabrikanın bahçesinde gerçekleşti. Sade bir menü ile orucunu açan konuklar bolca sohbet etme ve kaynaşma imkânı buldu. İftar yemeğine katılan misafirlerini tek tek karşılayan firma sahipleri Demet Ünlüer ve Mümin Akgün, geleneksel hale getirdikleri iftar buluşmasında oruçlarını çalışanları ve bayileri ile birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı.

KARDELEN AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
İlka Şekerleme Genel Müdürü ve firma ortağı Mümin Akgün, iftar yemeğinin, çalışanlar ve bayileri arasındaki bağları güçlendirdiğini ve kaynaşma fırsatı sunduğunu dile getirdi. Firma ortaklarından Demet Ünlüer ise, fabrika bahçesinde gösterişten uzak huzur dolu bir ortamda iftar açtıklarını ifade ederek, iftar yemeğinin çalışanların ve bayilerin firma ile daha sağlıklı ilişkiler kurmasına katkı sağladığını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>