Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Karacabey’de lunapark heyecanı

Karacabey Belediyesi, Atatürk Kültür Parkı’na büyük değer katması beklenen hamleleri birbiri ardına gerçekleştiriyor.

06 Haziran 2016 Pazartesi, 15:40
KARACABEY’DE ‘LUNAPARK’ HEYECANI

Karacabey Belediyesi, Atatürk Kültür Parkı’na büyük değer katması beklenen hamleleri birbiri ardına gerçekleştiriyor.
Karacabey Belediyesi’nin bölgede yürüttüğü geniş kapsamlı çalışmalar doğrultusunda, Atatürk Kültür Parkı içerisinde başta çocukların olmak üzere, 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanması hedeflenen Lunapark inşaatında da hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi. Lunapark inşaat alanındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ali Özkan, Belediyenin Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde, sadece Karacabeylilerin değil, tüm civar ilçe halkının da büyük beğenisini topladığını belirterek, lunaparkın bölgeye ayrı bir değer katacağını ifade etti.
Karacabey’in her yönüyle, hızlı bir şekilde gelişim ivmesini sürdürdüğünü ifade eden Başkan Ali Özkan, gerçekleştirilen başarılı faaliyetlerle birlikte, güçlü bir ekonomik yapıya kavuşan belediyenin, tüm yönleri ile ‘Modern ve Müreffeh Kent’ hedefine kararlılıkla ilerlediğini söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>