Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Karacabey’de 1 yılda 50 bin ton asfalt kullanıldı

- Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, son bir yılda yaklaşık 50 bin ton asfaltın ilçe genelinde ki çalışmalarda kullanıldığını ifade etti.

04 Ağustos 2015 Salı, 21:12
KARACABEY'DE 1 YILDA 50 BİN TON ASFALT KULLANILDI

- Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, son bir yılda yaklaşık 50 bin ton asfaltın ilçe genelinde ki çalışmalarda kullanıldığını ifade etti.
Başkan Ali Özkan, önceki yıllarda yapılan asfaltlama çalışmaları ile son bir yıllık çalışmaları ve rakamları kamuoyuyla paylaştı. Buna göre 2009 ile 2014 yılları arasında Karacabey genelinde ortalama 39 bin ton asfaltın yol yapımında ve tadilatında kullanıldığını belirtti. Özkan, bu rakamın sadece son bir yılda yaklaşık 50 bin tona ulaştığını kaydetti.
Özkan, İlçe merkezi, kırsal mahalleler ile yazlık tatil bölgelerimiz olan Yeniköy, Malkara ve Kurşunlu’da itinayla yapılan çalışmaların sonuç verdiğini, ulaşım konusunda büyük sıkıntıları ortadan tamamen kaldırdıklarını kaydetti. Büyükşehir ile birlikte hareket edildiğini sözlerine ekleyen Özkan “Artık hizmetlerin sahada gerçekleşme süreci başlamıştır. Bundan böyle planlanan ve programlanan işler uygulamaya geçirilecektir. Bizim son bir yılda döktüğümüz asfalt yaklaşık 50 bin ton iken 5 yıldan bugüne dökülen asfalt miktarı yaklaşık 39 bin ton. Çalışmalarımız hala devam etmekte” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>