Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Kani Torun sosyal medya fanlarıyla buluştu

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Dr. Cemalettin Kani Torun, seçim ofisinde sosyal medya takipçileri ve seçmenlerle buluştu.

15 Nisan 2015 Çarşamba, 09:11
kani torun

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Dr. Cemalettin Kani Torun, seçim ofisinde sosyal medya takipçileri ve seçmenlerle buluştu.Haşim İşcan Caddesi üzerindeki seçim ofisinde düzenlenen kokteyl toplantıda konuklarını ağırlayan Ak Parti Bursa Milletvekili Adayı Dr. Cemalettin Kani Torun, takipçilerinin her geçen gün artan bu yoğun ilgisine teşekkür etti.

Milletvekili adayıyla birebir görüşme imkanına sahip olan konuklar, Dr. Torun’a adaylık sürecinde başarılar dilerken, şikayet ve sorunlarını yüz yüze aktarma imkanı tanınmasından dolayı organizasyon için teşekkür ettiler. Buluşmaya, Dr. Kani Torun’un Somali Büyükelçiliği sırasında burslandırıp ülkemize eğitim için yolladığı öğrenciler de katıldı.

SOMALİ’DEN KLİPLİ DESTEK
Sosyal Medya Buluşması’nda konukların yaşadığı en büyük sürpriz, Türkiye’nin Somali eski Büyükelçisi Dr. Cemalettin Kani Torun’un, Bursa’dan üçüncü sıra milletvekili adayı olmasına sevinen Somalililer tarafından yapılan klipli destek oldu.

Torun’a desteklerini sunmak için seçim şarkısı hazırlayan Somalililer, şarkının klibinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın başbakan olduğu dönemde Somali’ye yaptığı ziyarete ve Torun tarafından gerçekleştirilen hizmetlere yer verdi.

Sözleri Cabdi-dhuux Yuusuf Xasan ve Abdikariin Farah tarafından yazılan, Somalili tanınmış şarkıcılar Asho Kiin Elmi Hashi ve Abdi Ahmed Heelo tarafından seslendirilen seçim şarkısında, Türkiye’nin Somali’de yaptığı insani yardım ve kalkınma yatırımlarını da konu edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>