Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Kan donduran görüntü…Kesik çocuk başıyla sokakta görüntülendi!

Rusya’nın başkenti Moskova’da, siyah giyinmiş bir kadının elinde kesik çocuk başı görülmesi paniğe neden oldu. Bir metro istasyonu kapatıldı.

29 Şubat 2016 Pazartesi, 12:45
CcXz6AmW8AAnDsw

Rusya’nın başkenti Moskova’da bir metro istasyonu, siyah giysiler giymiş bir kadının elinde kesik çocuk başıyla görüldüğü şeklindeki haberler üzerine kapatıldı.

Rus RBK haber sitesine göre, Moskova’nın kuzeybatısındaki Oktrabrskoye Pole metro istasyonunda ‘simsiyah’ giyinmiş bir kadın görüldü.

CİNSİYETİ ANLAŞILAMIYOR

Diğer taraftan basına konuşan görgü tanıkları, ‘simsiyah’ giyindiği için bu kişinin kadın mı yoksa erkek mi olduğunu anlamakta zorlandıklarını söyledi.

moskova-da-siyahli-kadin-kesik-cocuk-basiyla-8207152_3509_m

“TEKBİR” GETİRDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Rus basınına yansıyan haberlerde, elinde kesik bir çocuk başıyla durduğu söylenen kadının ‘tekbir’ getirdiği de aktarıldı.

Rus basınına yansıyan haberlerde, elinde kesik bir çocuk başıyla durduğu söylenen kadının ‘tekbir’ getirdiği ve kendini havaya uçurmakla tehdit ettiği de aktarıldı. RusyaSoruşturma Komitesi’nden basının sorularını yanıtlayan bir yetkili de, elinde kesik çocuk başıyla görülen kasının Oktrabrskoye Pole metro istasyonunda gözaltına alındığını söyledi.

moskova-da-siyahli-kadin-kesik-cocuk-basiyla-8207152_3567_m

POLİS BAŞI OLMAYAN BİR ÇOCUK CESEDİ BULMUŞTU

Daha önce Rus basınına, Moskova’da polisin bir apartman dairesinde başı olmayan bir çocuğun cansız bedenini bulduğuna dair haberler yansımıştı. İnterfax haber ajansı da güvenlik kaynaklarına dayandırdığı haberinde, çocuğun 3 ya da 4 yaşında olduğunu aktardı. RİA Novosti haber ajansına bilgi veren bir polis yetkilisi ise evinde ölü bulunan çocuğun bakıcısının cinayetle bağlantılı olarak gözaltına alındığını söyledi. LifeNews televizyonu ise kurbanın bir kız çocuğu olduğunu ve isminin Nastya olduğunu aktardı.

Kaynak: Sputnik

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>