Kamyonetle TIR’a kafa tuttu…

Şişli’de hafriyat kamyonlarının sokaklarını kullanmalarını istemeyen bazı vatandaşlar kamyonetle yolu kesti. Duruma sinirlenen kamyon sürücüsü ise kamyonete vurarak yolu açmaya çalıştı. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

02 Mart 2016 Çarşamba, 10:55


Edinilen Bilgilere göre olay Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak’ta meydana geldi. Sokağı kullanan hafriyat kamyonlarına sinirlenen bazı mahalle sakinleri, yolu trafiğe kapattı. Sokakta geçmek isteyen bir hafriyat kamyonunun önünü kamyonetle kesen vatandaşlar, şoförü aşağı indirdi. Yaşanan sözlü tartışmanının ardından hafriyat kamyonu şoförü aracına binerek hareket etmek isterken, kamyonet sürücüsü ise aracını yoldan çekmeyerek kamyonun geçişini engellemeye çalıştı. Sinirlenen kamyon şoförü ise kamyonete vurarak geçmeye çalıştı.

Yaşanan gerginlik, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde kamyonet yolu keserek kamyon sürücüsünün geçişini engelliyor. Sinirlenen kamyon sürücüsü, kamyonete çarparak yola açmaya çalışıyor. Bu sırada kamyon sürücüsü elindeki bir cismi kamyonet şoförüne atıyor.
Mahalle sakini Ayşe Öztürk, yoldan çok sayıda kamyonun geçtiğini belirterek durumdan rahatsız olduklarını söyledi.

Öztürk, “Burası saat 6’dan sonra sürekli böyle. Kamyonlar, beton arabaları, minibüsler. Çocukların okuldan gelme saatlerinde oluyor bu” dedi.
Yaşanan olayı bizzat görmediğini ifade eden Öztürk, “Burada bayağı bir kavgalar oldu. Vuran kişi arabasını bırakıp kaçtı. Hafriyat arabaları çok geçiyor. Ben kavgayı görmedim. Çocuklar annesiz babasız dışarı çıkamıyor” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>