Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Kadın cinayetleri eyleminde kadın dövdüler!

İstanbul Ülkü Ocakları üyeleri, Taksim’de kadın cinayetlerine ‘dur’ demek için düzenledikleri eylemde PKK lehine slogan atan şahsı linç etmeye kalktı; bir kadını da darp etti.

14 Şubat 2016 Pazar, 18:14
ulkuculerin-kadin-cinayetleri-eyleminde-ortalik-8157786_x_7174_o

İstanbul Ülkü Ocakları tarafından İstiklal Caddesi’nde Özgecen Aslan için düzenlenen eylemde arbede çıktı. Eylemcilerden bazıları kendilerine laf attığı gerekçesiyle bir kişiyi ve kendilerine tepki gösteren bir kadını darp etti.

İstanbul Ülkü Ocakları tarafından Taksim Odakule’de kadın cinayetlerine ‘dur’ demek için eylem düzenlendi. Odakule’den sloganlar atarak Galatasaray Meydanı’na yürüyen grup burada basın açıklaması yaptı.

 PKK LEHİNE SLOGAN ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Basın açıklaması devam ettiği sırada yoldan geçen bir şahıs, iddiaya göre terör örgütüPKK lehine slogan attı. Bunu duyan grup, şahsı aralarına alarak linç etmeye kalkıştı.

ulkuculerin-kadin-cinayetleri-eyleminde-ortalik-8157786_2470_m

YUMRUK VE TEKMELER HAVADA UÇUŞTU

Yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu olayda şahıs, polis ekiplerinin araya girmesi sonucu güçlükle kurtarıldı.

YOLDAN GEÇEN KADINI DA DARP ETTİLER

Olayın ardından Galatasaray Meydanı’na dönen gruba bu sefer de yoldan geçen 1 kadın tepki gösterdi. Bunun üzerine grup, bir anda kadını da darp etmeye başladı. Arada kalan kadın, çevik kuvvet polislerinin kalkanlı müdahalesi sonrası güçlükle uzaklaştırıldı. Tekrar toplanan grup, sloganlar atarak Odakule’ye yürüyerek burada dağıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>