Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Kabe’de dualar gözyaşlarıyla şehitler için

Kabe’deki hacı adayı Türkler, şehitler içinde memleketin birliği için gözyaşları içinde dua ettiler

04 Eylül 2016 Pazar, 16:13
IMG_8548

Kurban Bayramı yaklaşırken kutsal topraklardaki heyecan da büyüyor. Kabe-i Muazzama’da tavaf yapan Türk hacı adayları, Türkiye’den gelen şehit haberlerine üzülürken kutsal mekanda Türkiye’deki şehitler ve Suriye’deki Mehmetçikler için dua ediyorlar.
Hakkari ve Van’daki büyük operasyonlarda şehit olan askerler hacı adaylarını da üzdü. Kabei Muazzama’da tavaf yapan hacı adayları, dualarında Mehmekçikleri de unutmuyorlar.
Türk askerinin muvaffak olmasını ve Türkiye’nin terör belasından bir an önce kurtulmasını niyaz eden hacı adayları, “Suriye’deki operasyonda olan mehmetçiklerin ve sınırımızı koruyan ve hainlere gözaçtırmayan kahraman silahlı kuvvetlerimizin başarılı olması için, duaların geri çevrilmediğine inandığımız bu kutlu mekanda Allah’tan niyazda bulunuyoruz. Rabbim tüm askerlerimizi korusun” dediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>