Josue transferinde flaş gelişme

Başkan Recep Bölükbaşı maç öncesi Olay TV’nin canlı yayınında müjdeyi verdi

21 Nisan 2015 Salı, 09:39
Josue Pesqueria

’Josue’yle prensipte anlaştık’

Portekizli yıldızın menajeriyle el sıkıştıklarını belirten Bölükbaşı “Porto’yla temaslarımız sürüyor. Bu transferde herhangi bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum” dedi.

Bursaspor’da dünkü karşılaşma öncesi transferde önemli gelişmeler yaşandı. Sezon büyük başında Porto’dan kiralanan Filipe Josue’nin menajeriyle bir araya gelen Başkan Recep Bölükbaşı’nın prensip anlaşması sağladığı bildirildi. Maç öncesi Olay TV’nin canlı yayınına katılan Bölükbaşı bu gelişmeyi doğrularken “Josue’nin menajeri geldi. Görüştük, prensip anlaşmasına vardık. Şu an rakam veremem. Porto’yla temaslarımız sürüyor. Bu transferde herhangi bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum” dedi. Fernandao için de konuşan Bölükbaşı “Kadromuzu korumaya çalışacağız. Yıldızlarımızı elimizde tutmak istiyoruz. Bu arada önemli isimleri de Bursaspor’un bünyesine katacağız. Daha güçlü bir Bursaspor için çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>