Josue olayının perde arkası

Olay Gazetesi Spor Müdürü Orhan Güney, Josue görüşmesinin perde arkasını yazdı

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 00:03
Josue Pesqueria

Josue işinin perde arkasında ne oldu da, transfer zora girdi? Hemen onu da yazalım, akıllarda soru işareti kalmasın… Porto, karşısında Başkan ve başkanvekili görünce, 4 milyon Euro bonservisle kapı açtı… Sonra başlıyor pazarlık; Başkan Bölükbaşı diyor ki, “Kiralayalım”, karşı taraf “Hay hay, 1 milyon Euro” diye karşılık veriyor. Bizim başkan da, “1 milyon Euro veririm ama yüzde 25 hakkını da Bursaspor’a alırım. Hatta 2 yıllık kiralayalım, 2 milyon Euro’ya yüzde 50 hak sahibi olalım.”

Poto’nun hoşuna gidiyor ama gözleri parada, illa bonservisini verelim diyorlar… Bizim başkan da, “3 milyon 250 bin Euro verelim, bunu da 4 senede ödeyelim” teklifini yapıyor… Şimdi düşünme zamanı Porto’da… Yani karşılıklı öneriler, paralar böyle… Bakalım, nasıl bir sonuç çıkacak.

Bu arada Matias’da da ipler henüz kopmamış. Zaten oyuncuyla ilgili bir sorun yoktu kulübü Nacional 2,5 milyon Euro istiyordu… 1 milyon 700 veya 1 milyon 800 bin Euro’ya kadar inmişler… Bilginiz olsun.

Kaynak. Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>