Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Jorquera ilk çalışmasını yaptı

18 Temmuz 2015 Cumartesi, 14:26
20178_genis

Bursapor, Şilili orta saha oyuncusu Cristobal Jorquera ile 3 yıllık anlaşma sağladı.  Yıldız futbolcu, yeşil-beyazlı takımla ilk antrenmanına bugün çıktı.
Yeşil-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Dün geç saatlerde Bursa’ya gelen Cristobal Andres Jorquera Torres ile yapılan görüşmeler sonucu 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır. Bugün akşamüzeri Futbol Şube Sorumlumuz Necmettin Kocaman, Mali Asbaşkanımız Kemal Güler ve Yatırımlardan Sorumlu Asbaşkanımız Faruk Bakgör ile birlikte resmi sözleşmeyi imzalayan Jorquera daha sonra yeni stadımız Timsah Arena’yı gezdi. Yeni stadımızı çok beğenen Jorquera burada oynamak için sabırsızlandığını dile getirdi. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan basın toplantısı ile yeni transferimiz Cristobal Andres Jorquera Torres kamuoyuna tanıtılacaktır” denildi.

Yeni transfer Cristóbal Jorquera ile birlikte Filipe Josue bugün sabah saatlerinde Özlüce Tesislerin’de yardımcı antrenör Özhan Pulat nezaretinde yaklaşık 1 saat süren bir antrenman yaptı. Cristóbal Jorquera ısınma hareketlerinin ardından tempolu koşularla antrenmanı tamamladı. Filipe Josue ise kondisyon salonunda yaklaşık 1 saatlik antrenmanın ardından çalışmasını tamamladı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>