Son Dakika
20 Şubat 2017 Pazartesi

İznik Belediyesi elektronik belge sistemine geçti

Bütün birimlerle ilgili iç ve dış yazışmalar otomasyon sistemi üzerinden yapılmaya başlandı.

21 Ekim 2016 Cuma, 14:55
zxzxfcgvbnhm

İznik Belediyesi, elektronik belge yönetimi sistemine (EBYS) geçti.
Bütün birimlerle ilgili iç ve dış yazışmalar otomasyon sistemi üzerinden yapılmaya başlandı. Kurumsal iletişimi tamamen ağ üzerinde sürdürecek olan sistem sayesinde kağıt, zaman ve emekten tasarruf edilecek. Sistem, kurum içinde işlemlerin daha hızlı ve koordineli yapılmasını, dolayısıyla vatandaşların belediyeden daha kaliteli hizmet almasını sağlayacak. Elektronik belge yönetimi sistemi, geleneksel iş akış modelinden oldukça farklı bir şekilde birimler arası irtibatın tamamen ağ üzerinde sürdürülmesine imkan sağlayacak.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve bu konuda büyük bir altyapıya sahip olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Osman Sargın, “Sistemin birçok getirisi var. Bütün yazışmalarımızı elektronik ortamda, şeffaf belediyecilik ilkelerine uygun bir şekilde gerçekleştireceğiz. Bu sistem sayesinde kağıt israfının önüne geçmiş olacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>