Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

İşte yeni başkan Ali Ay’ın ilk açıklamaları…

20 Ocak 2016 Çarşamba, 00:37
39828_on

Eyüp TURAN/GUNDEMBURSA.COM

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda 1691 oyla yeşil-beyazlı kulübün 25. başkanı seçilen Ali Ay, salonda bir teşekkür konuşması yaptı.
Divan Başkanı İlhan Parseker’in seçim sonuçlarını açıklamasının ardından alkışlar ve tezahüratlar altında kürsüye gelen Ay, şu açıklamayı yaptı:
“Sevgili Bursasporlular, bana çok güzel gurur yaşattınız, teveccüh gösterdiniz. Beni Bursaspor Başkanı yaptınız, ne kadar teşekkür etsem azdır. Her zaman her yerde en büyük Bursa olacak. Bundan kesinlikle emin olun.
Yarından itibaren, saat 11.00’de görevi devralacağız ve 1,5 ay gece gündüz çalışıp öncelikle mali disiplini kontrol altına alacağız. Planlarımızı yapacağız, borçlarımızı biraz uzun vadeye yayacağız. Ondan sonra da Allah’ın izniyle sportif başarı kendiliğinden gelecek. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Hamza hocamız da işin başında. Bize herhalde 1 – 1,5 ay müsaade edecektir. Biz de yanımızda çalışan arkadaşların, futbolcuların mağdur olmamasını sağlayacağız.
Allah bizim ve Bursaspor’un yardımcısı olsun. Kesinlikle emin olun ki, biz her şeye hazırız, evvelallah bu işin üstesinden geleceğiz ve Bursasporumuzu çok iyi yerlere getireceğiz”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>