Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

İşte Volkan Şen konusundaki son gelişme

Volkan’ın menajeri Hakan Korkmaz bir açıklama daha yaptı.

30 Haziran 2015 Salı, 11:47
volkan şen fernandao

Bursaspor’da Volkan Şen takımda kalacak mı yoksa gidecek mi? Bu soru gündemdeki yerini korurken Başkan Recep Bölükbaşı’nın “Resmi teklif yok ama iyi rakam gelirse değerlendiririz” açıklamasına karşın tecrübeli futbolcunun menajeri Hakan Korkmaz Bursa Hakimiyet’e özel demeç verdi. Görüşmelerin başkanlar düzeyinde sürdüğünü belirten Korkmaz, “ Aziz Yıldırım ve Recep Bölükbaşı Ankara’da bir araya geldi. Fenerbahçe böylece resmi teklifini yaptı” diye konuştu.

VOLKAN SON AŞAMADA

Volkan Şen’in durumuyla ilgili düşüncelerini de aktaran Hakan Korkmaz, “Volkan son aşamada. Aziz Yıldırım çok istiyor. Önümüzdeki 2-3 gün her şeye gebe. Volkan şartlar oluşursa Fenerbahçe’ye gider. Ama şunun bilinmesini istiyorum. Volkan çok duygusal bir oyuncu. Kendisini bu noktalara Bursaspor’un getirdiğini çok iyi biliyor. Kulübün menfaatlerini korumak istiyor. Biz yarın (bugün) Fenerbahçe ile bir görüşme gerçekleştireceğiz” dedi.

PARA ARTI TAKAS OLUR

Bursaspor’un Fenerbahçe’den Volkan Şen için 5 milyon Euro bonservis talep ettiğinin altını çizen menajer Hakan Korkmaz, “Fenerbahçe’nin bonserviste hangi noktaya çıktığını bilmiyorum ama Bursaspor’un Volkan Şen konusunda istediği rakam belli. Bonservis için 5 milyon Euro belirlendi. Eğer arada uçurum varsa ve kulüpler anlaşmak istiyorsa elbetti ki orta nokta bulunur. Bu para artı takas şeklinde de olabilir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bursa Hakimiyet / Barış YALIM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>