Trabzon maçında Hamza hocanın kozu…

Trabzonspor’da Mustafa Yumlu yok, Douglas’ın durumu belirsiz. Rakibin defansta sıkıntı yaşayacağını düşünen Hamza Hoca, oyuncularını böyle motive ediyor. Sercan ise Hamza Hoca’nın kozu olacak…

16 Ocak 2016 Cumartesi, 11:11
hamzaoğlu

Trabzonspor’da Mustafa Yumlu yok, Douglas’ın durumu belirsiz. Rakibin defansta sıkıntı yaşayacağını düşünen Hamza Hoca, oyuncularını böyle motive ediyor.

Yarın Trabzonspor’la Timsah Arena’da ikinci yarının startını verecek olan Bursaspor’da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu galibiyetten başka bir şey düşünmüyor.

Kafasındaki 11’i şekillendirmeye başlayan genç teknik adamın, sadece kanatlar kime forma vereceği konusunda kararsız olduğu öğrenildi. Savunmanın solunda Aziz Eraltay’ı oynatmasına kesin gözüyle bakılan genç teknik adamın önündeki oynatacağı isim konusundaki kararını maç günü vereceği belirtildi.

KOZU SERCAN

Trabzonspor’da Mustafa Yumlu yok, Douglas’ın durumu belirsiz. Rakibin defansta sıkıntı yaşayacağını düşünen Hamza Hoca, oyuncularını antrenmanlarda sakin ve sabırlı oynamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Hamza Hoca’nın maçtaki en önemli kozu ise Sercan Yıldırım olacak. Golcü futbolcuyla Karadeniz temsilcisini devirmeyi planlayan genç teknik adamın orta alanda Faty ve Cristobal Jorquera ikilisini oynatacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>