Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Timsah Arena’ya giriş güzergahları…

Timsah Arena’ya geliş güzergahları belirlenen noktalardan olacak.

16 Ocak 2016 Cumartesi, 10:48
timsah arena

Timsah Arena’ya geliş güzergahları belirlenen noktalardan olacak.

Yarınki Timsah Arena’daki maç öncesi yeşil beyazlı kulüp her iki takım taraftarlarının sorun yaşamaması için stadyuma geliş güzergahlarını açıkladı.

Müsabakaya toplu taşıma araçlarıyla birlikte yaya olarak gelecek olan yeşil beyazlı taraftarlar, Bursaray Acemler İstasyonu’ndan itibaren açılmış olan yaya yolunu kullanarak veya Hayran Caddesi üzerinden stadyuma ulaşabilecek.

Batı tribünü( Protokol, VIP, Basın, Batı Alt) seyirci girişleri ise Hayran caddesi üzerinden stadyumun Güney Batı Kapısı’ndan gerçekleştirileceği belirtildi. Trabzonspor taraftarları ise Eker Park’da oluşturulacak olan toplanma noktasından stadyuma otobüslerle intikal ettirilecek. İntikal işlemleri 13.00’den itibaren başlayacak. Müsabakaya Bursaray ile gelecek olan Trabzonspor taraftarlarının Nilüfer Metro İstasyonunda inmeleri gerekiyor.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>