İşte Timsah Arena’daki rezaletin faturası

Pazar günü Timsah Arena’nın zemininin üzerinde gezilmesi nedeniyle çimlerin bir kısmı değiştirildi.

07 Temmuz 2015 Salı, 10:33
timsah arena çim

Çim serme işlemi geçen hafta sona eren Timsah Arena’da pazar günü yaşanan izinsiz ziyaretin faturası ağır oldu. Timsah Arena’yı görmek isteyen ziyaretçilerin tüm uyarılara rağmen bariyerleri aşarak zemin üzerinde gezmesi nedeniyle ezilen çimlerin değişim işlemine dün başlanıldı. Çim ekim işlerinden sorumlu personel Muhittin İpek toplamda yaklaşık 400 metrekarelik çimi değiştirmek zorunda kaldıklarını söyledi. İpek, önceki gün yaşanan olayın ardından sosyal medya hesabından taraftarlara ‘Sinirimden ağlıyorum’ sözleriyle serzenişte bulunmuştu.

YAPMAYIN DEDİK

Yaşanlarla ilgili Bursa Hakimiyet’e konuşan Muhittin İpek, “Tüm uyarımıza rağmen yaklaşık bin 500 kişi sahaya girdi. Yapmayın dedik, dinletemedik. Bir ara emniyetten yardım isteyecektik. Sorun zeminin bozulması değil. Burası bir inşaat alanı. Burada şu an her şey ortada. Elektrik, vinç, her türlü kaza yaşanabilir. Bizim sıkıntımız bu oldu. Ama kazasız belasız atlattık. Yaklaşık 400 metrekarelik çim değişti. Bu durum açılışı ertelemez. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı geçmiş olsun dileklerini ilettiler” dedi.

Kaynak. Bursa Hakimiyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>