Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

İşte Timsah Arena’daki loca fiyatları

25 bin kişiye hitap eden kuzey ve güney kale arkaları 200 lira, maraton 500 lira, kapalı ön sıralar 1250 lira, kapalı üst sıralar ise 2 bin 500 lira olurken, ailelere de yüzde 20 indirim uygulanacak.

12 Haziran 2015 Cuma, 12:49
timsah arena

Herkes merakla bekliyor, Timsah Arena yeni sezona yetişecek mi yetişmeyecek mi?2015-2016 sezonu Atatürk Stadı’nda mı yoksa Timsah Arena’da mı oynanacak…Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe önderliğinde 8 Ağustos’a yetiştirilmek için statyumda hummalı bir çalışma var.Bir taraftan çatı ve ince işçiliğin yanı sıra yeşil zemin için yoğun mesai harcanıyor.Çimler Özlüce’de yeşerdi, yakında Timsah Arena’nın zeminine serilecek. Bursaspor yönetimi de 45 bin kişilik stadyumu pazarlamak, oradan gelir sağlamak için toplantı üstüne toplantı yapıyor.Stat isim hakkı, localar, kombineler, dükkanlar tek tek pazarlanacak. Bunların içinde en önemli kaynak her zaman olduğu gibi kombineler olacak. Başkan Recep Bölükbaşı, transferlerin yanı sıra taraftarın ilgisini çekebilmek ve tribünleri doldurabilmek için ise fiyat politikasını geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantıda belirlemiş.Aldığım bilgiye göre de kuzey ve güney kale arkaları yani 25 bin kişiye hitap eden bölüm için kombine fiyatlarını 200 TL, Maraton tribünü 500 TL, kapalı tribün ön sıralar bin 250 TL, üst sıralar 2 bin 500 TL olarak açıklanacakmış.Bir de bu sezon aileleri de tribüne çekmeyi düşünen yönetim, yüzde 20 indirim uygulayacakmış.En büyük gelir kaynadığı olan locaların cazip hale gelmesi için 2 yıllık sözleşmeler 3 yıla çıkartılıyormuş.Çünkü fiyatlar 2 sene için pahalı geliyor işadamlarına. Bu yüzden 3 yıla çıkartılarak daha cazip hale getiriliyor. Yeşil beyazlı yönetim böylece daha fazla loca satma hedefinde.

İşte Yeni Sezon Kombine Fiyatları

Güney ve kuzey kale arkaları: 200 TL
Maraton Tribünü: 500 TL
Kapalı Tribün ön sıra: 1.250 TL
Kapalı Tribün üst kısım: 2.500 TL

Loca Fiyatları

1. Derece localar: 350 bin Dolar
2. Derece localar: 300 bin Dolar
3. Derece localar: 250 bin Dolar
4. Derece localar: 200 bin Dolar

Kaynak. Olay Gazetesi-Erkan Sağlık

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>