Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

İşte Hüseyin Göçek’in Bursaspor’u yakan raporu

Bursa Hakimiyet Hüseyin Göçek’in Bursaspor’u yakan raporunun detaylarına ulaştı.

10 Şubat 2016 Çarşamba, 07:41
hüseyin göçek

Bursa Hakimiyet Hüseyin Göçek’in Bursaspor’u yakan raporunun detaylarına ulaştı.

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Başakşehir maçında yaşananlardan dolayı Bursaspor’u Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk etti. Karşılaşmanın hakemi Hüseyin Göçek’in raporu doğrultusunda teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, ve Sercan Yıldırım tedbirli olarak PFDK’ya gönderildi.

Kulüp basın sözcüsü Suat Paçacı da maçla ilgili yaptığı resmi siteden yayınlanan açıklamasından dolayı yine tedbirli olarak PFDK’ya sevk edilen isimler arasında yer aldı. Bursaspor kulübü ayrıca ‘saha olayları’, ‘çirkin ve kötü tezahürat’ ve ‘talimatlara aykırı hareket’ sebepleriyle disiplin kuruluna sevk edildi. Hakem Hüseyin Göçek’in raporunun detayları da ortaya çıktı.

Göçek, raporunda Hamza Hamzaoğlu’nun Necid’in kırmızı kartından sonra sahaya girdiğini, ihraç kararının ardından sorunsuz bir şekilde tribüne gittiğini, devre arasında da kendilerinden özür dilediğini yazdı. Hüseyin Göçek Sercan Yıldırım’ın dördüncü hakem Erkan Akbulut’a ‘Maçı katlettiniz’ ve ‘Allah… versin’ şeklinde sözler sarf ettiğini, maçtan sonra da özür dilediğini belirtti. Bu arada raporda karşılaşmanın 2. yardımcı hakemi Serkan Ok’un da kafasına tribünden atılan bir cismin isabet ettiği yazıldı.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>