Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

İşte Bursaspor’un transfer politikası

Geçmişten dersler çıkardığını ifade eden Bursaspor’un yeni teknik patronu, “Garanti oyuncu alarak kadromuzu desteklemeye çalışacağız.” dedi.

10 Haziran 2015 Çarşamba, 00:23
ertugrul saglam

Bursaspor’un yeni Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam dün kente geldi. Özel Nilüfer İş Okulunun mezuniyet törenine katılan başarılı teknik adam büyük bir ilgiyle karşılandı.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Sağlam, Bursaspor’a geri dönmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek “Umutlu olmasam burada olmazdım. Bursaspor ülke sporu için önemli bir yer. 4 senelik başarımızdan sonra Türk futbolunda farklı sorumlulukları olan bir takım haline geldi. Son iki sene bizim oluşturduğumuz sinerjiden uzak kaldı. Geçen seneki kaliteli ve zevk veren oyunun üstüne çıkarak zirveye oynayan bir Bursaspor oluşturacağız” dedi.

DİKKAT EDECEĞİZ

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren genç çalıştırıcı şunları söyledi: “Erdem’le imzalanmış. Takıma faydalı olacaktır. Herkes emin olsun ki biz daha evvelki senelerde kulübün ekonomisini toparlamak için yaptığımız transferlerde risk aldık. Bazı oyuncular iyi çıktı ama bazıları da faydalı olamadı. Ama bu seneki transfer politikamızda riskten uzak ve herkesin emin olduğu futbolcular olacak. Ayrılan oyuncuların eksikliğini de hissettirmeyecek isimleri takıma katacağız. Geçmişten dersler de çıkardık. Bundan sonra dikkat edeceğiz. Tranferde risk almadan garanti oyuncu alarak kadromuzu desteklemeye çalışacağız.”

Kaynak. Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>