İşte Bursaspor’un sattığı kombine bilet sayısı

Dzsudzsak’ın imzası sonrası yaklaşık bin adet kombine satıldı.

19 Ağustos 2015 Çarşamba, 10:38
timsah arena stad

Bursaspor’da kombine satışları artmaya başladı. Macar yıldız Dzsudzsak’ın imzası öncesi 7 bin 800 olan satışlar dün itibariyle 8 bin 624’e yükseldi.

Yeşil beyazlı yönetim ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam taraftarları bu konuda kulübe destek olmaya davet etti. Takıma katılacak 2 önemli isimle birlikte bu rakamın artması beklenirken, bilindiği gibi şuan 19 bin adet kombine satışa çıkarılmıştı.

SATIŞLARA 4 GÜN ARA

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, kaliteli isimlere kadroya kattıkları ifade ederek şunları söyledi: ’Belki aramızdan ayrılanlar oldu ancak transferlerimizin hepsi birer yıldız. Macar Dzsudzsak yıllardır hayalini kurduğumuz bir futbolcuydu. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar nokta atışı yaptık. Taraftarlarımızın kombinelere daha fazla ilgi göstermesini bekliyoruz.’ Bu arada yeşil beyazlı kulüpte kombine bilet satışına 4 gün ara verildi.

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>