Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

İşte AK Parti Bursa Milletvekili aday listesi

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, 7 Haziran’da genel seçimlere gidecek AK Parti Bursa Milletvekili aday listesini açıkladı.

07 Nisan 2015 Salı, 18:06
1

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte basın toplantısı düzenleyen AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, “Seçim atmosferindeyiz. Aday adayları arasında çok kıymetli arkadaşlarımız var. Onların arasından seçim yapmak zordu. Temayül yoklamaları ve tüm çalışmaların ardından sayın Başbakanımız başkanlığında üst kurul toplanarak titiz çalışmalar sonucu nihai karar verildi. Son yıllarda devletin içine girmiş paralel yapının, özellikle buna mensup olanların listelere sızmaması için çok titiz bir çalışma oldu. Milletten yetki almamış bir örgütle olan mücadelemiz ediyor ve sonunda kadar devam edecek. Adaylarımızın Bursamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili aday listesi şöyle;

1. Mehmet Müezzinoğlu

2.Emine Yavuz Gözgeç

3.Cemalettin Kani Torun

4.Hüseyin Şahin

5.İsmet Su

6.Hakan Çavuşoğlu

7.Önder Matlı

8.Zekeriya Birkan

9.Bennur karaburun

10.Gürsel Dönmez

11.Yüksel Yeni

12.Nihat Nasır

13.Harun Akın

14.Ahmet Kılıç

15.Osman Mesten

16.Halide Serpil Şahin

17.Cemile Yiğit

18.Salih Başparmak

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>