Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

İstanbul’a Beren Saatin heykeli dikiliyor

Merkezi Londra’da bulunan balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’nun İstanbul’da açılacağı kesinleşti. Müze için heykeli yapılacak isimler arasında Beren Saat de var.

03 Mart 2016 Perşembe, 15:50
beren-saat-in-heykeli-dikiliyor-8220301_x_5664_o

Dünyanın en popüler müzelerinden biri olan ve merkezi Londra’da bulunan balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’nun işletmecisi olan Merlin Grup’un, müzenin bir şubesini de İstanbul’da açacak.

BİRÇOK ÜNLÜ İSMİN HEYKELİ BULUNUYOR

Dünyada çeşitli şubeleri bulunan müzede Mustafa Kemal Atatürk’ten Obama’ya, Elvis Presley’den Mandela’ya, Madonna’dan Brad Pitt’e, Lady Gaga’dan The Beatles’e kadar onlarca ünlü ismin heykeli bulunuyor.

beren-saat-in-heykeli-dikiliyor-8220301_7375_m

TÜRKİYE’YE DE AÇILIYOR

Müzenin Türkiye ayağı, İstanbul’da Beyoğlu Emek Sineması’nın yerine yapılan Grand Pera Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alacak.

beren-saat-in-heykeli-dikiliyor-8220301_5241_m

BEREN SAAT’İN DE HEYKELİ YAPILACAK

Müze için heykeli yapılacak ilk isimlerin Demet Akbağ, Hülya Avşar, Tarkan, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Mazhar Fuat Özkan olduğu söylentiler arasında. Hatta Londra’dan gelen ekibin ünlü isimlerle görüşmeye başlandığı ve ölçülerinin alındığı da söyleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>