Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

İsim var takım yok

Oyuncu kalitesi anlamında sıkıntısı olmayan ancak bir bütün olma yolunda katedeceği epey mesafe olan yeşil beyazlıların ilerleyen haftalarda neler yapacağı merak ediliyor.

02 Eylül 2015 Çarşamba, 00:06
bursaspor

Bursaspor çalkantılı bir transfer dönemini geride bıraktı. Giden yıldızlar nedeniyle oldukça sıkıntı yaşayan yeşil beyazlılar, yaptığı 17 transferle bu açığı kapatmaya çalıştı. Ancak ligde ilk 3 haftada alınan 3 mağlubiyet camiada moralleri fazlasıyla bozmuş durumda. Tepki sesleri yavaş yavaş yükselmeye başlarken, kalite anlamında sıkıntısı olmayan ancak takım olma yolunda katedeceği epey mesafe olan yeşil beyazlıların ilerleyen haftalarda neler yapacağı merak ediliyor.

ARKADA BEKLİYORLAR

Bundan sonraki süreçte Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve ekibine büyük iş düşüyor. Sağlam’ın elinde oldukça alternatifli bir kadro bulunuyor. Ve bütün bölgelerde rekabet durumu mevcut. Kaleyi Mert Günok devralmış durumda ancak Harun Tekin arkasında bekliyor. Savunmanın sağında Advincula ve Erdem arasında bir rekabet yaşanırken, sol kanatta Emre Taşdemir ve Aziz Eraltay arasında da aynı durum geçerli.

ALTERNATİFLER ÇOĞALDI

Kadroda Ertuğrul Ersoy’un Rize’ye kiralık gönderilmesinden sonra 3 stoper kaldı. Serdar Aziz, Tomas Sivok ve Dany bu yükü çekecekler. Faty, Hosogai, Şamil ve Bekir ön liberolardaki tercihler. Gönderilmek istenen ancak şuan hala kadroda olan Bakaye Traore bu isimlerin arkasında. Kanatlarda Balazs Dzsudzsak, Cuenca, Stoch, Sercan ve Aydın Karabulut var. Orta göbekte ise Josue, Jorguera ve Furkan arasında rekabet yaşanacak. Forvette ise Tom De Sutter, Tomas Necid ve Mert Örnek bulunuyor.

KALECİLER

Harun Tekin
Mert Günok
Okan Kocuk

STOPERLER

Dany Nounkeu
Serdar Aziz
Tomas Sivok

SAĞ BEK

Erdem Özgenç
Luis Advincula

SOL BEK

Aziz Eraltay
Emre Taşdemir

ÖN LİBEROLAR

Hosogai
Ricardo Faty
Şamil Çinaz
Bekir Yılmaz
Bakaye Traore

KANATLAR

Aydın Karabulut
Isaac Cuenca
Sercan Yıldırım
Balázs Dzsudzsák
Miroslav Stoch

FORVET ARKASI

Cristobal Jorquera
Furkan Soyalp
Josue Pesqueira

FORVET

Tomas Necid
Tom De Sutter
Mert Örnek

Kaynak: Olay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>