Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

İşadamları İDO feribotunda 1,5 saat mahsur kaldı

Yenikapı’dan Mudanya seferini yapan İDO’ya ait feribot, saat 17.30’da yola çıktı. Feribot 40-45 dakika kadar yol aldıktan sonra, aniden durdu.

25 Mart 2016 Cuma, 06:28
534559722

Kısa bir bekleyişten sonra yapılan anonsta yolun kesildiği, teknik bir arıza nedeniyle durulduğu belirtildi.

Bu bekleyişin yarım saat kadar sürebileceği ifade edildi. Feribotta bulunan yolcular, bu sürenin dolmasını beklerken yeni bir anons yapıldı ve arızanın sürdüğü, yarım saat kadar daha süreceği belirtildi. Bu sürenin sonuna gelindiğinde ise bir kez daha anons yapıldı ve arızanın yarım saat daha süreceği açıklandı.

Feribotta bulunan yolcular arasında yarın başlayacak olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılacak olan çok sayıda işadamı da bulunuyordu.

Bu iş adamları arasında Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sami Kariyo, Sunset’in patronu Kemalettin Güneş, Simit Sarayı’nın sahibi Abdullah Kavukçu, LC Waikiki patronu Vahap Küçük ve Defacto’nun CEO’su İhsan Ateş’in olduğu öğrenildi.

BEKLEYİŞ 1.5 SAAT SÜRDÜ

Çok sayıda yolcunun bulunduğu feribottaki arıza yaklaşık 1.5 saat sürdü. Arızanın, feribotun motorundan kaynaklandığı öğrenildi.(dinçer gökçe-hürriyet)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>