Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

İPhone’u bozulan yandı!

Türkiye’de iki servis mağazası bulunan dünya devi Apple’dan randevu alamayanlar, karaborsa satış yapan online alışveriş sitelerine para ödeyerek alabiliyor.

24 Şubat 2016 Çarşamba, 13:15
iphone

Türkiye’deki Apple severlerin kronikleşmiş en büyük sorunu nedir diye sorsalar şüphesiz ilk cevap servis randevusu olur. Türkiye’de satılan onca Apple cihazına rağmen 2 servis mağazası ile hizmet vermeye çalışan Apple Türkiye’deki kullanıcıların bu çilesine kulaklarını tıkamış durumda.

KARABORSACILAR DEVREDE

Hal böyle olunca uyanıklar için ciddi bir kazanç kapısı devreye giriyor. Cihazı arızalan kişilerde online alışveriş sitelerinden dolandırılmak pahasına randevu satın almaya çalışıyor.

BİR RANDEVUYA 50 İLE 150 LİRA

İnternet üzerinden en az 50 TL ile 150 TL arasında karaborsa randevu satın almak zorunda kalan kullanıcılar isyan ediyor. Zorlu Apple Store ve Akasya Apple Store randevuları artık online alışveriş sitelerinde.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>