Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

İntihar eden iş adamına son görev

Bursa’da evinde silahıyla intihar eden iş adamı Hıdır Şaylı son yolculuğuna uğurlandı.

08 Haziran 2016 Çarşamba, 15:36
dfghjkkj

Bursa’da evinde silahıyla intihar eden Şaypa Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Şaylı son yolculuğuna uğurlandı.
Olay, dün merkez Nilüfer ilçesi İhsaniye Mahallesi Barbaros Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şaypa Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Şaylı (59), şoförüne dinleneceğini söyleyerek evine çıktı. Aradan 2 saat geçtikten sonra eve çıkan şoför kapıyı çalmasına rağmen açılmadı. Bunun üzerine şüphelenen ve yedek anahtarı ile içeriye giren şoför, Şaylı’nın yerde yattığını gördü. Yapılan incelemelerde Şaylı’nın kafasına sıkarak intihar ettiği ve yanında da silah olduğu görüldü.
Hıdır Şaylı’nın cenazesi merkez Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi Mihraplı Cami’ne getirildi. Cenaze öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Hamitler Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi. Cenazeye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Meclis Başkanı Remzi Topuk, Şaylı’nın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gerçekleştirilen cenaze töreninde konuşan Şaypa Ticari Operasyonlar Koordinatörü Can Özbay, “Şaylı ailesinin ve şirketimizin kıymetli büyüğü, Yönetim Kurulu Başkanımız Hacı Hıdır Şaylı’yı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisi, 80 mağaza ve 2 bin 500 çalışana ulaşan Şaypa’nın lider konuma gelmesine en büyük katkıyı sağlayanlardandır” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>