Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

İnegöl’de nöbete devam

03 Ağustos 2016 Çarşamba, 11:45
?NEGÖL'DE NÖBETE DEVAM

Bursa’nın İnegöl ilçesinde vatandaşlar demokrasi nöbetini sürdürüyor.
İlk günden bu yana meydanları terk etmeyen İnegöl halkının demokrasi nöbetinde renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Her akşam demokrasi ve milli irade nöbeti için bir araya gelen binlerce kişiye siyasilerin yanı sıra akademik kadrolar da destek veriyor. Manav Türkmen Kültür ve Dayanışma Derneği, demokrasiye saygı yürüyüşü yaptı. Ellerinde Türk bayraklı binlerce kişi Atatürk Anıtı önünde toplandı. Mehteran öncülüğünde anıttan başlayan yürüyüş belediye meydanında son buldu. Meşalelerin de yakıldığı yürüyüşte renkli görüntüler yaşandı. Yürüyüşe AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve Kaymakam Ali Akça da katıldı.

?NEGÖL'DE NÖBETE DEVAM İNEGÖL'DE NÖBETE DEVAM

Demokrasi nöbetine Uludağ Üniversitesi İnegöl İşletme Fakültesi Akademik kadrosu da katıldı.
Milletvekili Hüseyin Şahin, “Vatan ve millet sevgimiz, darbecilerin teşebbüsünü püskürterek yeniden vücuda gelme imkanı buldu. Allah’a hamd ediyoruz. Biz asil bir milletiz. Tarih yazdık. Ama bazılarının dışarıdan işbirlikçilerinin, içerdeki beyinleri satılmış köleleri ile bizi hizaya getirme çabalarına dur dedik. Türk milleti iradesine sahip çıktı. Demokrasi iktidarın muhalefetle dengelendiği bir rejimdir. Bizler sizlerin verdiği yetkiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz hizmeti getirirken, parti ayrımı gözeterek getirmiyoruz. Yollar, köprüler yaptık. Bizde hedef bitmez. Biz hedef ve yalnız millete hizmet partisiyiz. Şimdi de hedefimizde Çitli ve Şehitler kavşakları var. Okullar yapıyoruz. Hocaköy içme suyu barajı çalışmalar sürüyor. Bursa’nın ikinci büyük içme suyu barajını yapıyoruz. İlçemizin yer altı hatlarını değiştireceğiz. Bu hizmetleri size söz verdiğimiz için yerine getiriyoruz. Paralel yapının okulları vardı. Bunlar millileştirildi. O okulları da ihtiyaca göre şekillendireceğiz. Sosyal Bilimler Lisesi’ni şehir merkezine getiriyoruz. Orada vatana ihanet etmeyecek çocuklar yetiştirilecek. Paralel yapıyla mücadele kamuda devam ediyor. Kamudaki uzantılarını temizlemeye devam ediyoruz. Eğer temizlemezsek yeniden hayat bulma imkanları olabilir. Finans kaynaklarını da kurutacağız” dedi.
Milletvekili Şahin, Bursa merkezden sonra en fazla meydanları dolduran yerin İnegöl olduğunu sözlerine ekledi.

İNEGÖL'DE NÖBETE DEVAM İNEGÖL'DE NÖBETE DEVAM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>