İndirim izdihamı…

11 Ağustos 2015 Salı, 19:28
AKŞEMSEDDİN GEMİSİNDE İNDİRİM İZDİHAMI

Bursa’da, İznik Gölü’nde taşımacılık yapan Akşemseddin gemisinin bilet fiyatlarında indirime gidildi.
Orhangazi Belediyesi’nden yapılan açıklama göre; İznik gölünde yolcu taşımacılığı tarife ve günleriyle ilgili düzenleme yapıldı. Belediye ve Bursa Ulaşım Toplu Taşıma İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BURULAŞ) arasında yapılan görüşmelerden sonra Orhangazi ile İznik arasında yolcu taşıyan Akşemseddin gemisinin 14 lira olan gidiş dönüş bilet fiyatı bugünden itibaren 7 liraya düştü.
Gemiyle İznik’e gidip gelmek isteyenlerin hafta sonu daha yoğun olması sebebiyle sefer günlerinde de düzenleme yapıldı. Yeni düzenlemeye göre, Akşemseddin hafta içi Çarşamba ve Perşembe günleri sefer yapacak. Daha önce sadece Pazar günü olan hafta sonu seferleri de iki güne çıkarıldı. Akşemseddin hem Cumartesi hem de Pazar günü yolcu taşıyacak. Akşemseddin gemisine binmek üzere gişeye gelenlere iki manyetik bilet verilecek. 7 lira karşılığında alınan biletlerin biri gidişte, diğeri ise dönüşte okutulacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>