Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

İki Bakan Bursa’ya güç katacak

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, ilçe başkanları ile toplantıda buluştu.

24 Kasım 2015 Salı, 16:33
MÜEZZİNOĞLU: “MİLLETİMİZE BİZİ NAMERDE MUHTAÇ ETMEDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM” SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU: “DEMOKRASİ BAYRAMI MİLLETİMİZE HAYIRLI, UĞURLU OLSUN” “AK PARTİ’Yİ BU MİLLET 10. DEFA 10-0 OLARAK GALİP İLAN ETMİŞTİ. BU AKŞAM 11-0 OLDU. İNŞALLAH MAĞLUP OLANLARIN DERS ALACAĞI, DEMOKRASİNİN KAZANACAĞI GÜNLERİ HEP BERABER GÖRÜRÜZ” “78 MİLYON ÜLKE İNSANIMIZ, BUNDAN SONRA DAHA DA HUZURLU OLACAK. MHP, CHP VE HDP’YE OY VEREN SEÇMENLERİMİZİN DE ONLARIN DA YARINLARINI BUGÜNDEN İYİ YAPMAK BİZİM BOYNUMUZUN BORCUDUR” ESKİ İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA: “MİLLETİMİZ FERASETİYLE TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇMIŞTIR. YOL KESMEK İSTEYENLERE, TÜRKİYE’Yİ RAYINDAN ÇIKARTMAK İSTEYENLERE DERS VERMİŞTİR”

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, ilçe başkanları ile toplantıda buluştu.
AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, partisinin ilçe başkanları ile toplantıda biraraya geldi. Doburca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Başkan Torun’un yanı sıra tüm ilçe başkanları, il başkan yardımcıları ve il yöneticileri katıldı. Burada konuşan Torun, 1 Kasım seçimlerinde alınan başarılı sonuçlardan ve ilçe yönetimlerinin özverili çalışmalarından ötürü ilçe başkanlarına teşekkür etti. Bugün açıklanan yen kabineye de değinen Torun, “Yeni kabinemiz ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Bugün tam olarak şekillenen 64. hükümet, inanıyorum ki önümüzdeki dört yıl içerisinde partimizin ülkemize kattığı değerleri, ülkemizin önüne koyduğumuz büyük vizyon ve hedefleri taçlandıracak çalışmalara imza atacaktır” dedi.

“YENİ KABİNEMİZ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN”
Yeni kabinede Bursa’nın iki bakanla temsil edilecek olmasına da değinen Torun, şunları söyledi:
“64. hükümet döneminde güzel şehrimiz görevini sürdürecek olan Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve yeniden İçişleri Bakanlığı görevine getirilen Sn. Efkan Ala ile birlikte çok güçlü bir şekilde temsil edilecek. İnşallah bu gücü şehrimiz, milletimiz ve ülkemiz adına çok iyi kullanıp, şehrimize ve ülkemize kattığımız değerleri arttırarak sürdüreceğiz. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla hep birlikte ülkemiz ve milletimi için durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Yeni hükümetimiz ve kabinemiz hepimize hayırlı olsun.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>