Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

İddiayı kaybeden esnaf parti değiştirdi…

15 Kasım 2015 Pazar, 23:30
20151115AW577899_02

Bursa’da fanatik CHP’li esnaf Yücel Altıntaş, AK Parti’li iş ortağı ile girdiği seçim sonuçları iddiasını kaybetti ve törenle AK Parti’ye geçti.
Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesine bağlı Reyhan Mahallesi’nde bulunan işyerinde telekom sektöründe faaliyet gösteren iki iş ortağı CHP’li Yücel Altıntaş ve AK Parti’li Mustafa Güleç, 1 Kasım seçimleri öncesinde iddiaya girdi. Çarşıdaki esnaflar arasında en fanatik CHP’li olarak bilinen Altıntaş, 1 Kasım’da AK Parti’nin yeniden iktidara gelmesi halinde partisinden ayrılıp AK Parti’ye geçeceği üzerine girdiği iddiayı kaybetti.
AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, AK Parti İl Yöneticisi Salih Bahadır ve partililerin katılımıyla işyerinde gerçekleşen törende AK Parti rozeti takan Altıntaş, “İş ortağımla 1 Kasım seçimleri öncesinde iddiaya girdim. AK Parti yeniden iktidara gelirse ben fanatiği olduğum partimden istifa edip AK Parti’li olacaktım. Eğer yeniden koalisyon olsaydı ortağım AK Parti’den istifa edecekti. Kaybeden ben oldum ama kazanan Türkiye oldu. Ben de gururla AK Parti üyesi oldum” dedi.
FANATİK CHP'Lİ ESNAF İDDİAYI KAYBETTİ, AK PARTİ’YE GEÇTİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>