Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

İbrahim Tatlıses, cenazede ayakta duramadı

Dün Sezen Aksu’nun annesinin cenazesine katılan İbrahim Tatlıses, ayakta durmakta zorlanınca ünlü sanatçıya taziyesini iletip kendisi için getirilen sandalyeye oturdu.

03 Mart 2016 Perşembe, 10:58


İmparator lakabı ile anılan ünlü türkücüİbrahim Tatlıses, uğradığı silahlı saldırı sonrası müziğe ara vermek durumunda kalmıştı. Uzun bir aradan sonra ‘Vur Gitsin Beni’ şarkısına yeni klip çeken Tatlıses’in bu klipte saldırıya uğramadan önceki performansı vardı. Bu da “Tatlıses, şarkı sözlerini aklında tutamıyor” dedikodularının yayılmasına neden olmuştu.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI

Saldırıya uğradıktan sonra göz önünde bulunmamaya özen gösteren İbrahim Tatlıses, dün Sezen Aksu’nun annesinin cenazesine katılarak ünlü sanatçıyı acı gününde yalnız bırakmadı. Bir ara Sezen Aksu’nun kendisine sarılarak hüngür hüngür ağlaması karşısında bir hayli duygulandığı gözlenen Tatlıses ayakta durmakta zorlandı.

 ibrahim-tatlises-cenazede-ayakta-duramadi-8218046_8464_m

SANDALYEYE OTURDU

Başta Bülent Ersoy olmak üzere cenazeye gelen isimlerin yakından ilgilendiği Tatlıses, taziye dileklerini ilettikten sonra kendisi için getirilen sandalyeye oturdu. İmparator lakaplı şarkıcının bir an evvel sağlığına kavuşmasını bekleyen sevenleri bu durumu karşısında bir hayli üzüldü.

ibrahim-tatlises-cenazede-ayakta-duramadi-8218046_8487_m

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>