Huzurevi sakinlerinden el sanatları sergisi

17 Mart 2016 Perşembe, 17:13
HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN EL SANATLARI SERGİSİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerinin ürettiği eserler görücüye çıktı.
Huzurevi sakinlerinin ‘Yaşlılar Haftası’ dolayısıyla hazırladıkları eserlerin yer aldığı serginin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Huzurevindeki sergide BUSMEK kurslarına katılan yaşlıların eserleri sergileniyor. Huzurevi sakinlerinin el emeği ve göz nuru eserleri arasında dikiş, deri, ahşap ve rölyef atölyelerinde yapılan özel ürünler yer alıyor. 24 Mart Perşembe gününe kadar görülebilecek olan sergideki ürünler satışa da sunuluyor.
Sergiyi ilgiyle gezen Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Şükrü Köse, bütün büyüklerin ‘Yaşlılar Haftası’nı kutladı. Köse, “Huzurevinde yaşayan büyüklerimizin ürünlerinden oluşan sergiyi gezdik. Çok özel ve değerli çalışmalar yer alıyor. Yaşlılarımız muhteşem el ürünleri yapmış. Bugün teknolojinin dahi zor üretebileceği eserlerin yaşlılarımız tarafından yapıldığını gördük” dedi.

HUZUREV? SAK?NLER?NDEN EL SANATLARI SERG?S? HUZUREVİ SAKİNLERİNDEN EL SANATLARI SERGİSİ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>