Huzur evi sakinlerinin mavi tur keyfi

İnegöl Belediyesi, huzurevi sakinleri İÇİN Bursa Büyükşehir Belediyesinin koordine ettiği, sahil ilçelerini kapsayan bir tekne turu düzenledi.

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 21:25
HUZUREVİ SAKİNLERİNİN MAVİ TUR KEYFİ

İnegöl Belediyesi, huzurevi sakinleri İÇİN Bursa Büyükşehir Belediyesinin koordine ettiği, sahil ilçelerini kapsayan bir tekne turu düzenledi.
İnegöl Belediyesi, huzurevi sakinlerini sosyal hayata adapte etmek ve motivasyonlarını arttırmak için düzenlediği Bursa gezisinin ardından, Bursa Büyükşehir Belediyesinin koordine ettiği, sahil ilçelerini kapsayan bir tekne turu programı düzenledi. Düzenlenen tekne turu hakkında bilgi veren İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, “Gezimizin ilk durağı Armutlu oldu. Ardından sırasıyla Fıstıklı, Narlı ve Küçük Kumla gibi sahil kenarı ilçelerimizi huzurevi sakinlerimiz doyasıya gezme fırsatı yakaladı. 1’er saat arayla sahil ilçelerini gezen grubumuz saat 16:00 gibi dönüş yoluna geçti. Huzurevi sakinleri tekne gezisinden memnun ayrıldı. Yapılan gezi programı, İnegöl Belediyesi Huzurevi sakinleri için hoş bir anı olmasının yanı sıra güzel de bir sosyal katılım projesi oldu” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>