Hırsızlar, tacizciler korkun…Süpürgeli sokak timi

Bursa’da sokak timleri, taciz, hırsızlık ve uyuşturucu olaylarının önüne geçebilmek için artık süpürgeci rolüne girmeye başladı. Tophane Yamaçları, Muradiye, Uludağ Yolu’nda ve tenha bölgelerde vatandaşların daha güvende olması için sokak timleri 24 saat görev yapacak.

10 Ekim 2015 Cumartesi, 15:16
süpürgeci sokak timi

Bursa Polisi yaptığı uygulamalarla, vatandaşların huzurunu korumaya devam ediyor. Dün gece 20 emniyet görevlisiyle yapılan uygulamada 50 kişi incelenirken, araması olan 1 kişi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Bursa emniyeti halkın huzur ve güvenliği için yaptığı uygulamalara hız kesmeden devam ediyor. Hastanelerde ve şehrin tehlikeli olarak algılanan noktalarında belediye temizlik görevlisi, simitçi gibi farklı kılıklarla bulunan polisler suçlulara göz açtırmıyor. Kritik noktalarda görev alan sivil polisler işlenen suçlara anında müdahale etme noktasında son derece fayda sağlıyor.sokak timi
Ayrıca dün gece Muradiye Devlet Hastanesi’nin karşısındaki Haşim İşcan Bisaş Parkı ve çevresinde uygulama yapan 20 emniyet görevlisi vatandaşlara kimlik kontrolü yaptı ve üstlerini aradı. 50 kişinin incelendiği uygulamada araması olan 1 kişi ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Bursa emniyeti bu uygulamaların bundan sonra gece gündüz devam edeceğini duyurdu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>