Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Hırsızlar ATM’ye düzenek kurup…

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bir bankanın ATM’sine düzenek kuran şahıslar, 4 kişinin hesabından 8 bin 590 lira para çaldı.

03 Temmuz 2015 Cuma, 18:46
hirsiz

Olay, Yalova Caddesi üzerindeki akaryakıt istasyonunda bulunan banka ATM’sinde meydana geldi. ATM’ye düzenek kuran şüphelilerin 4 kişiyi dolandırdığı, cep telefonuna gelen mesajla ortaya çıktı. ‘Hesabınızdan para çekilmiştir’ SMS’i ile soluğu bankada alan vatandaşlar, dolandırıldıklarını anlayınca durumu polise bildirdi. Ekipler tarafından yapılan kontrollerde F.Ş. ve Ü.Y.Ş.’nin 1000’er, R.Ş.’nin 2 bin ve K.Y.’nin 4 bin 590 lira parasının çekildiği tespit edildi.
ATM’de işlem yapan müştekilerin kart bilgilerinin kopyalandığı, paranın ise Yalova’nın Altınova ilçesindeki bir ATM’den çekildiği belirlendi. Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Polis, hem ATM’lerdeki hem de bölgedeki tüm güvenlik kameraları incelemeye aldı.
Soruşturma devam ediyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>