Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Hayri Başkan bak burada güzel işler yapılıyor

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın mühürlemeye kalkıştı tesisten 475 çocuk mezun oldu

10 Eylül 2016 Cumartesi, 09:55
yuzme

Bursa’nın Mudanya ilçesindeki Büyükşehir Belediyesi’ne ait yüzme havuzunda yaz tatili boyunca eğitim alan 475 öğrenci törenle sertifikalarına kavuştu.

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, büyükşehir belediyesinin hizmetlerine takmıştı. Türkyılmaz’ın Budo iskelesinden sonra mühürlemeye kalkıştığı Güzelyalı’daki yüzme havuzunda yüzlerce öğrenci yaz tatilini doyasıya yaşadı, eğitim aldı.

15’er günlük periyotlar halinde yüzme eğitimi alan çocuklar, yüzme öğrenmenin sevincini yaşadılar. Bursa Büyükşehir Belediyesi Güzelyalı Yüzme Havuzu Sorumlusu Abdurrahim Demir, sporcu bir nesil yetiştirmek için çalıştıklarını belirterek, “Bizlere bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’ye teşekkür ediyoruz. 6 yaşından 70 yaşına kadar tüm vatandaşlarımız yüzme havuzumuzdan yararlanıyor. 6 yaşından itibaren çocuklarımızı Bursa Büyükşehir Belediye Spor bünyesine alarak şehrimize, ülkemize faydalı sporcular yetiştirmek için altyapı oluşturuyoruz. Bu gruptaki çocukları gerekirse bir ömür en ciddi şekilde yarışmalara hazır hale getiriyoruz. Sporcu nesilleri oluştururken profosyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Başarılı ve ahlaklı sporcular yetiştirmek her zaman hedefimizdir” dedi.
Yaz aylarında hem güneşin tadını çıkaran hem de yüzme öğrenerek keyif alan öğrenciler ve velileri ise yüzme eğitmenleri ile büyükşehir yetkililerine teşekkür ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>