Hatalı parka Bursa’da geçit yok

Büyükşehir şirketlerinden BURBAK’ın Bursa Trafik Vakfı iş birliğiyle yürüttüğü çalışmalar artırıldı.

27 Temmuz 2016 Çarşamba, 13:26
mngb

Bursa’da şehir içinde gelişi güzel park edilen araçlara göz açtırılmıyor. Hatalı parklanmanın önüne geçilmesi için BURBAK oto parkına 2 çekici daha alındı.
Bursa Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden BURBAK’ın Bursa Trafik Vakfı iş birliğiyle yürüttüğü çalışmalar artırıldı. 2 adet yeni çekici alınarak araç sayısı 5’e yükseldi. Bursa Büyükşehir Belediyesi UKOME Kurulu’nun 28.08.2015 tarih 2015/411 No’lu kararı ile faaliyete başlayan otopark ile Bursa trafiğinde hatalı parklanmaların önüne geçilmesi planlanıyor. Şehir merkezinde hatalı park edilen araçlar Haşim İşcan Caddesi’ndeki Doğanbey Burbak Otoparkı’ndaki Bursa Trafik Vakfı Otoparkı’na çekiliyor. Ana caddeler üzerindeki hatalı park, kaza yapmış ve trafiği engelleyen araçların kaza yerinden uzaklaştırılması ve trafikten men edilmiş araçların olay yerinden hemen kaldırılması için kullanılan çekicilerin yetersiz kalması üzerine 2 yeni araç daha alınarak devreye sokuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>