Hande Yener ile mahkemelik oldu

66 kez izlendi, 13 Haziran 2015 Cumartesi

Show Tv’de Her Şey Dahil programına katılan Yonca Evcimik, Hande Yener’i daha öce mahkemeye verdiğini açıkladı

Yonca Evcimik’ten flaş Hande Yener açıklaması Video için tıklayın
Show Tv’de Alişan ve Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı programa bugün, ünlü şarkıcı Yonca Evcimik ve Özgür Aras konuk oldu.

Programın ilerleyen dakikalarında konu Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy arasındaki davaya gelince program sunucusu Alişan, Evcimik’e “ Tanıdığın biri sana bir şey söylese mahkemeye verir miydin?” sorusunu yöneltti. Soru üzerine Hande Yener’i dava ettiğini söyleyen Evcimik “ Verdim. Şahsıma hakaret olduğundan kaynaklı Hande Yener’le mahkemeliğiz. Duyurmamaya çalıştım. Çünkü benim üslubum olmayan şeylerle ben başa çıkamam. Herkesin bir karakteri bir duruşu bir geçmişi var . Benim şahsımı zedeleyecek bir şey oluyorsa ve ben buna cevap veremiyorsam avukatlarım devreye girer. Sonuçta ben haklı bulundum. 2 sene hapis cezasıyla mahkemeye sevk edildi. Savcı tarafından haklı bulundum.” dedi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>