Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Hande Erçel’den rolü için 1 haftada 5 kilo!

“Güneşin Kızları” dizisinde oyanayn Hande Erçel, “Selin” rolünü almak için 1 haftada 5 kilo verdiğini söyledi.

27 Şubat 2016 Cumartesi, 11:30
hadne erçel

Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel, “Renkli Sayfalar” programında, yaşadığı kilo sorununu nasıl aştığını anlattı.

İşte Erçel’in açıklamaları:

“Şimdiki dizimden önce Hayat Ağacı isimli bir dizide rol aldım. Ama o dizi çok erken bitti. Sonraki dönemim biraz boşluğa denk geldi. Psikolojik olarak da okumayı istemediğim bir dönemde, çalışmak istiyordum.

hande-ercel-rolu-icin-1-haftada-5-kilo-verdi-8199965_2435_m

Bir şekilde kendimi göstermek istediğim bir dönemdi. O dönemin içerisindeyken Selin karakterini keşfettim. O rol için çok kişi ile deneme çekimi gerçekleştirdiler.

hande-ercel-rolu-icin-1-haftada-5-kilo-verdi-8199965_1974_m

Çekimlerinin yapıldığı yere gittiğim de bu rolü çok kişinin almak istediğini biliyordum. Çekimleri yaptık ama bazı sorunlardan ötürü tekrar çekim yapacağımızı söylediler.

“BİR HAFTADA 5 KİLO VERDİM”

Karşıma kilo sorunu çıktı. Bana ‘zayıfla’ dediler. Ben de bir haftada 5 kilo verdim. Kısa sürede sağlıklı bir diyet yaptım ve spor yaptım.

Bir hafta sonra gittiğimde oldukça inançlı olduğumu da gördükleri için Selin karakterini aldım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>