Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Hanau ile iş birliği projeleri artacak

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kardeş şehir Hanau ile iş birliği projelerinin artırılacağını söyledi.

23 Ağustos 2016 Salı, 13:55
mhm

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kardeş şehir Hanau ile iş birliği projelerinin artırılacağını söyledi.
Hanau Belediyesi Yabancılar Meclisi üyesi Mustafa Kaynak, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti. Hanau-Nilüfer Dostluk Derneği Başkanı Mehmet Kuşçu ve arkadaşlarının selamlarını ileten Mustafa Kaynak, yapılacak iş birliği projelerinin kardeş şehir ilişkilerine katkı sağlayacağını belirtti. Almanya’daki çalışmaları hakkında da bilgi veren Mustafa Kaynak, Bozbey ve ekibini önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Hanau Şehir Festivali’ne davet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Bozbey, iş birliği projelerinin önemine işaret ederek, “AB ülkesi ile AB kapısındaki bir ülkenin kardeş şehirlerinin birlikte yapacağı projeler son derece önemli. Hanau ile müzik öğrencileri değişim programımız başarıyla uygulanıyor. Mayıs ayında Hanau’dan gelen konuklarımızı Nilüfer’de ağırladık” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>