Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Hamzaoğlu: Görevi bırakmaya hazırım

Hamzaoğlu’nun dün yönetim kurulu ile görüşerek istifayı seçenekleri arasına aldığı öğrenildi.

30 Ağustos 2016 Salı, 10:36
hamzaoğlu

Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun dün yönetim kurulu ile görüşerek taraftarın tepkisi nedeniyle istifayı seçenekleri arasına aldığı öğrenildi.
Hamza Hamzaoğlu’nun toplantıda “Takımdaki bir çok oyuncuma tepki gösterildi, küfür edildi. Ben bu olanları kabullenemiyorum. Daha ligin henüz başı ve her şey tersine döndü. Bilal konusunda tepki gösteriyorlar. Oyunda tuttum çünkü uzaktan şutları ile gol yapabilecek bir skorer bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Eğer bu çocukları rahat bırakacaklarsa ben görevi bırakmaya hazırım. Tazminat hakkımı da kullanmak istemiyorum. Bu takım güzel işler yapacak. Sadece birkaç hafta daha sabır istiyorum” dedi.

Yönetim kurulu üyelerinin ise bu teklifi kabul etmeyerek “Hocam birkaç gün dinlen, bizler sana güveniyoruz. Kendini biraz toparla ve takımın başında sahaya çık” denildiği öğrenildi.

Kaynak: Bursa.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>