Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Hamza Hoca geriye düşünce futbolcularına ne dedi?

17 Ocak 2016 Pazar, 18:20
hamzaoğlu

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 4-2 biten Trabzonspor maçından sonra önemli açıklamalar yaptı. Galibiyeti taraftara ve camiaya armağan eden Hamzaoğlu,  güzel bir maç izlettirdikleri için mutlu olduğunu anlattı.

Hamzaoğlu şunları söyledi: “Güzel bir maç oldu. Keyifli bir maç izlettireceğimizi söylemiştim. 2-0 geri düşmemize rağmen takımımı tebrik ediyorum. Oyunda morallerini bozmadılar, oyun disiplininden kopmadılar. Son ana kadar pozitif yöne çevirmek için mücadele içinde oldular.”

OYUNCULARINA NE DEDİ

2-0 geriye düştüklerinde futbolcularına, “rahat olun” dediğini anlatan Hamzaoğlu, “Ufak tefek yapamadığımız şeyler vardı. Baskı yaparken arkadaşların geç kalması vardı. Ufak tefek rotüşlar yaptık. Onları tamamladığımızda oyun farklı hale geldi. Bursa halkı,  taraftarlarımıza bu galibiyet armağan olsun. Yeni stadyumda ilk galibiyet güzel bir maçla hediye olsun hepsine” diye konuştu.

KÖTÜ GÜNDE DE YANIMIZDA OLSUNLAR

 

Taraftarın ilk günden beri kendisine büyük bir ilgi gösterdiğini hatırlatan Hamzaoğlu, “Sağolsunlar geldiğim günden beri inanılmaz destek var hepsine çok teşekkür ediyorum. Hocaları ve oyuncuları bazı camiaların sindirmesi kolay değil. Ama çok kısa sürede beni kabul ettiler. Hepsine teşekkür ediyorum. İnşallah onlara mahcup olmayacağız. Onlar kötü günümüzde yanımızda olsunlar. Çünkü Bursaspor gerçekten çok güzel şeyler yapabilir. Birlik beraberliğimizi bozmadan birbirimizi severek sayarak güvenerek devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>