Son Dakika
25 Ocak 2017 Çarşamba

Hakkarili çocuklar Bursa’ya doydu

AK Parti İl Başkanlığı, terör olayları sebebiyle mağduriyet yaşayan Hakkarili çocukları Bursa’nın güzelliklerine doyurdu.

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 17:46
fghjhgf

AK Parti İl Başkanlığı, terör olayları sebebiyle mağduriyet yaşayan Hakkarili çocukları Bursa’nın güzelliklerine doyurdu.
AK Parti İl Başkanlığı, Hakkari Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini Bursa’da ağırladı. AK Parti İl Yöneticisi Asım Çakır’ın rehberliğinde Bursa’nın tarihi, manevi ve doğal güzelliklerini keşfeden Hakkarili öğrenciler, hem Bursa’yı gezmenin mutluluğunu yaşadı, hem de şehirlerinde terör stresinden biraz olsun uzaklaşarak çocukluklarına döndü.
Öğrenciler, Bursa gezisinin ardından AK Parti İl Başkanlığı’nı da ziyaret etti. İl Başkanı Cemalettin Torun, Hakkarili çocuklarla sohbet etti. Torun, “Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz ziyaretlerle Hakkari, Van ve Diyarbakır illerimizde halkın durumunu yerinde görme fırsatı bulduk. Bursa’mızda ağırladığımız kardeşlerimize şehrimizin güzelliklerini yaşatıp, içinde bulundukları sıkıntılı durumdan bir nebze olsun uzaklaşmalarını sağlamaya çalıştık. Teşkilatlarımızın, belediyelerimizin ve halkımızın katkıları ile gönderdiğimiz yardım konvoyları, düzenlediğimiz ziyaretler ve bu tür programlarla terör bölgesinde yaşayan halkımızın yanında olduğumuzu göstermeye çabalıyoruz. İnşallah devletimizin ve güvenlik güçlerimizin kararlı duruşu ile o coğrafyalarda da huzur hakim olacak ve bu güzel çocuklar geleceğe daha umutlu bakabilecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>