Haçlıları öven FETÖ’ye öyle bir tepki verdi ki….

13 kez izlendi, 29 Ağustos 2016 Pazartesi

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in ‘Haçlı’ güzellemesine Hüseyin Gülerce’den sert tepki

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in ‘Haçlı’ güzellemesine Gazeteci – Yazar Hüseyin Gülerce’den sert tepki: Bu alçaklık, bu yalancılık.
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Türker Akıncı’nın sunduğu Ortak Akıl programında gündemi değerlendiren Gazeteci – Yazar Hüseyin Gülerce, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in, ‘Haçlı işgali tehlikeli değil’ sözlerine sert çıktı.

Bir konuşmasında Haçlı’yı öven Gülen, ‘Haçlının ülkenizi işgal etmesi çok tehlikeli değildir. Çünkü sizinle onların arasında kırmızı çizgiler vardır. Bir kere onlar sizin kadınınıza, kızınıza ilişmezler, mabedinize ilişmezler, ilişmemiş haçlılar’ ifadelerini kullanıyor.

Gülen’in bu haçlı güzellemesi, Hüseyin Gülerce’yi çileden çıkarttı. Gülerce en yakın tarihten örnek vererek Gülen’i yalanladı.

‘Bu alçaklık, bu yalancılık’ diyen Gülerce, ‘Köşeye sıkıştığı için ABD’den ve Avrupa Birliği’nden yardım istemenin iğrenç bir şekli bu. Kendisini kurtarmak için Vatikan’a, Ortodoks Kilisesine, ABD’ye, oradaki Kardinallere, papazlara yardım çağrısıdır. Ancak yalan konuşuyor’ dedi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>