Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Hacivat ve Karagöz öyle bir sürpriz yaptı ki

Bursa’da Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar bayramı erken kutladı. Karşılarında Hacivat ve Karagöz’ü gören çocuklar büyük mutluluk yaşadılar.

11 Temmuz 2015 Cumartesi, 10:40
hacivat karagoz

Hastane bahçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftara Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Elif Güler Kazancı, Bursa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr.Rüstem Aşkın’ın yanısıra hastane yöneticileri, sağlık çalışanlarından 250 kişi katıldı.
İftara gelen animatörler Hacivat ve Karagöz tiplemesiyle iftar öncesi polikliniklere, muayeneye gelen ve servislerde yatan hasta çocuklara sürpriz yaptı. Hacivat ve Karagöz hasta yatağındaki çocukları şovlarla neşelendirdi. Hastane Yöneticisi Uzm.Dr. Erkan Yıldırım, Ramazan deyince ilk akla gelen; seyir dünyasının atası, hayal perdesinin kahramanlarını unutturmamak için böyle bir aktivite gerçekleştirdiklerini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>